Softwarové riešenia pre široké spektrum zákazníkov.
 • PROGRAM - FAKTURATIK

  Vystavujte faktúry, posielajte ako PDF alebo tlačte, sledujte pohyby skladových položiek... Majte prehľad o vyšlých aj došlých faktúrach, sledujte ich úhrady a mnoho iného
 • FAKTURATIK

  Fakturatik je určený pre tých, ktorí hľadajú dobre ovládateľný a prehľadný program, v ktorom je možné jednoducho a lacno vystavovať faktúry a ďalšie doklady.
shadow1

Fakturatik - cenník

Zakúpením licencie k programu Fakturatik získavate:

 • Multilicenciu:

  Áno, program môžete používať na všetkých VAŠICH počítačoch bez ďalších doplatkov.

 • Doživotnú licenciu:

  Zakúpením licencie nezískavate iba aktuálnu verziu programu, ale aj všetky nové verzie, ktoré budú vydané po celý čas jeho vývoja. Ak bude v budúcnosti vytvorený špeciálny modul, ktorý nebude zahrnutý do základnej verzie, môžete si ho samostatne objednať. Ale vždy si budete môcť stiahnuť najnovšiu verziu programu a používať ju bez ďalších poplatkov.

Licencia Cena
Fakturatik Silver 49 €
Fakturatik Gold 79 €
Ceny upgrade Cena
Fakturatik Gold (pre užívateľov verzie Silver) 39 €
Fakturatik Silver (pre užívateľov staršieho programu FaktúryPlus) 29 €
Fakturatik Gold (pre užívateľov staršieho programu FaktúryPlus) 49 €

Všetky uvedené ceny sú bez DPH.

Program FAKTURATIK

  

Novinky


6.4.2018
Nová verzia 1.36

Referencie"Váš program FAKTURATIK používam už dlhé roky a slúži mi spoľahlivo doteraz. Začal som s ním pracovať ešte ako s Faktúry Plus asi v roku 2009 keď som bol živnostník a používam ho aj teraz v s.r.o.. Program je jednoduchý a prehľadný s množstvom doplnkových funkcií a plne postačuje aj pre našu malú spoločnosť. Vďaka a držím palce pri jeho ďalšom vývoji."
Vladimír Hutyra, INSTALELEKTRO s.r.o.
www.instalelektro.drapo.sk


"Poďakovanie - vytvorili ste veľmi kvalitný produkt, ktorý mi doteraz veľmi vyhovoval a vyhovuje."
Juraj Tkáčik
www.klimy.sk


"S Vašim programom Fakturatik som nadmieru spokojný, pracujem s ním už dosť dlho a pracuje sa mi s ním veľmi dobre. Jednoduché, prehľadné a rýchle riešenia v mojom fakturovaní. Ďakujem aj za Váš prístup k zákazníkom, to platí aj pre Váš kolektív."
Gabriel Halgoš, PCP Invest, s.r.o., Sereď


Program Fakturatik (predtým Faktúry plus) používame už niekoľko rokov a sme s ním veľmi spokojní. Keďže má naša firma externého účtovníka, postačuje nám softvér na vystavovanie faktúr, a to je práve to, na čo je Fakturatik určený. Ceníme si jeho rýchlosť, funkcie, intuitívne užívateľské rozhranie, cenovú dostupnosť a pravidelný upgrade. Jednoznačne odporúčam.
Ing. Ľuboš Vatraľ, EQUILIBRIA, s.r.o.
www.equilibria.sk