Softwarové riešenia pre široké spektrum zákazníkov.
  • PROGRAM - FAKTURATIK

    Vystavujte faktúry, posielajte ako PDF alebo tlačte, sledujte pohyby skladových položiek... Majte prehľad o vyšlých aj došlých faktúrach, sledujte ich úhrady a mnoho iného
  • FAKTURATIK

    Fakturatik je určený pre tých, ktorí hľadajú dobre ovládateľný a prehľadný program, v ktorom je možné jednoducho a lacno vystavovať faktúry a ďalšie doklady.
shadow1

Fakturatik - verzie

Fakturatik je k dispozícii v troch verziách : FREE, Silver a Gold.

FREE verzia je funkčne obmedzená, ale môžete ju používať ľubovoľne dlhý čas a bezplatne.

Verzia Silver je určená živnostníkom a firmám, ktorým stačí fakturácia bez nutnosti sledovania stavu zásob (skladu).

Verziu Gold využijú všetci, ktorí potrebujú okrem fakturácie sledovať aj zásobu neobmedzeného množstva skladových položiek.

Verzia FREE Silver Gold
Maximálny počet skladových položiek 5 10   
Maximálny počet obchodných partnerov 5      
Cena za licenciu Zadarmo 49 € 79 €

Program FAKTURATIK

  

Novinky


6.4.2018
Nová verzia 1.36

Referencie"Váš program FAKTURATIK používam už dlhé roky a slúži mi spoľahlivo doteraz. Začal som s ním pracovať ešte ako s Faktúry Plus asi v roku 2009 keď som bol živnostník a používam ho aj teraz v s.r.o.. Program je jednoduchý a prehľadný s množstvom doplnkových funkcií a plne postačuje aj pre našu malú spoločnosť. Vďaka a držím palce pri jeho ďalšom vývoji."
Vladimír Hutyra, INSTALELEKTRO s.r.o.
www.instalelektro.drapo.sk


"Poďakovanie - vytvorili ste veľmi kvalitný produkt, ktorý mi doteraz veľmi vyhovoval a vyhovuje."
Juraj Tkáčik
www.klimy.sk


"S Vašim programom Fakturatik som nadmieru spokojný, pracujem s ním už dosť dlho a pracuje sa mi s ním veľmi dobre. Jednoduché, prehľadné a rýchle riešenia v mojom fakturovaní. Ďakujem aj za Váš prístup k zákazníkom, to platí aj pre Váš kolektív."
Gabriel Halgoš, PCP Invest, s.r.o., Sereď


Program Fakturatik (predtým Faktúry plus) používame už niekoľko rokov a sme s ním veľmi spokojní. Keďže má naša firma externého účtovníka, postačuje nám softvér na vystavovanie faktúr, a to je práve to, na čo je Fakturatik určený. Ceníme si jeho rýchlosť, funkcie, intuitívne užívateľské rozhranie, cenovú dostupnosť a pravidelný upgrade. Jednoznačne odporúčam.
Ing. Ľuboš Vatraľ, EQUILIBRIA, s.r.o.
www.equilibria.sk