Softwarové riešenia pre široké spektrum zákazníkov.
 • PROGRAM - FAKTURATIK

  Vystavujte faktúry, posielajte ako PDF alebo tlačte, sledujte pohyby skladových položiek... Majte prehľad o vyšlých aj došlých faktúrach, sledujte ich úhrady a mnoho iného
 • FAKTURATIK

  Fakturatik je určený pre tých, ktorí hľadajú dobre ovládateľný a prehľadný program, v ktorom je možné jednoducho a lacno vystavovať faktúry a ďalšie doklady.
shadow1

Program Fakturatik

FAKTURATIK

Hneď v hlavnom okne programu nájdete triedený zoznam všetkých Vašich dokladov. Tu ich môžete vytvárať, editovať, tlačiť, exportovať, filtrovať, zoraďovať, prehľadávať... Faktúry po splatnosti už neprehliadnete, úhrady ľahko zaevidujete, ku všetkým údajom sa dostanete jednoducho a rýchlo.


Čo obsahuje FAKTURATIK ?

Doklady FAKTURATIK - Hlavné okno programu
Hneď v hlavnom okne programu nájdete triedený zoznam všetkých Vašich dokladov. Tu ich môžete vytvárať, editovať, tlačiť, exportovať, filtrovať, zoraďovať, prehľadávať … Faktúry po splatnosti už neprehliadnete, úhrady ľahko zaevidujete, ku všetkým údajom sa dostanete jednoducho a rýchlo.
SortimentFAKTURATIK - Sortiment
Prehľadný zoznam materiálu, tovaru a služieb, ktoré ponúkate. Každá položka môže okrem základných údajov obsahovať aj obrázok, čiarový kód a nezávislé ceny vo viacerých menách. Pre vybrané položky je možné sledovať aj ich príjmy, výdaje, rezerváciu a celkovú zásobu.
PlatbyFAKTURATIK - Platby
Evidencia prijatých aj uskutočnených platieb. Ak si uplatňujete paušálne výdavky, toto je “peňažný denník” práve pre Vás. Okamžite vidíte celkovú výšku zdaniteľných príjmov a výdavkov ako aj zostatok na Vašom účte.
A pre všetkých je tu grafický prehľad príjmov v jednotlivých mesiacoch, štatistika a triedenie podľa meny, špecifikácií alebo obchodných partnerov.
A navyše je táto evidencia bez obmedzení už vo FREE verzii !


Čo ešte ponúka FAKTURATIK ?

 • Vlastné typy dokladovFAKTURATIK - Ukážka faktúry
  Potrebujete si v programe vytvoriť zákazkový alebo reklamačný list ? Žiadny problém. Okrem základných typov (cenové ponuky, objednávky, zálohové faktúry, faktúry, opravné daňové doklady, dodacie listy, výdajky, príjemky a prijaté faktúry) Vám FAKTURATIK ponúka možnosť nadefinovať si neobmedzené množstvo užívateľských typov dokladov. Pre každý z nich môžete zadať jeho popisy, preddefinovať obchodného partnera, bankový účet, variabilné položky a určiť, ako sa doklad bude uhrádzať a aké vplyv budú mať jeho položky na zásoby.

 • Automatické číslovanie
  Automatické číslovanie (nezávislé pre každý typ dokladu) s možnosťou manuálneho zadania, opravy a automatickej kontroly duplicity.
 • Texty pre doklady
  Používate vo Vašich dokladoch podobné texty ? Nemusíte ich stále vypisovať ručne. Stačí ich iba raz zadať do evidencie textov a pri tvorbe dokladu už len vybrať ten správny.
 • Sledovanie úhrad
  S programom FAKTURATIK budete mať prehľad o všetkých úhradách. Zaplatených, prijatých, čiastkových, v hotovosti aj cez účet. Doklad o prijatí úhrady faktúry v hotovosti si môžete vytlačiť aj na pripojenej elektronickej registračnej pokladni od firmy ELCOM (www.elcom.sk).
 • Doklady pre zahraničných obchodných partnerov
  Obchodujete aj mimo Slovenska ? FAKTURATIK Vám vystaví doklad aj v inej mene a inom jazyku. Napríklad česky, maďarsky, anglicky, nemecky, francúzsky, španielsky … Vy ale potrebujete do zahraničia zaslať Váš vlastný neštandardný doklad ? Nevadí, potrebné texty si môžete sami zapísať do zabudovaného slovníka.
 • Rekapitulácia dokladu bez obmedzení
  FAKTURATIK automaticky spočíta sumy všetkých položiek v doklade a uvedie ich v prehľadnej rekapitulácii. Vy však môžete vstupovať aj do nej a výslednú sumu napr. znížiť o zaplatené zálohy.
 • Sprostredkovatelia
  Chcete odmeniť Vašich sprostredkovateľov podľa dosiahnutého predaja ? Priraďte si ku každej faktúre konkrétneho sprostredkovateľa a FAKTURATIK zistí, koľko Vám počas vybraného obdobia zarobil.
 • Evidencia obchodných partnerov
  Chcete Vašim obchodným partnerom poskytnúť individuálnu zľavu alebo splatnosť, či vystaviť im doklady bez DPH ? Potrebujete si poznačiť informáciu, ktorú Vám FAKTURATIK sám oznámi pri vystavení ďalšej faktúry pre tohto obchodného partnera ? Potrebujete vytlačiť obálky alebo etikety s adresami ? Áno, FAKTURATIK myslí aj na to.
 • Pestré dokladyFAKTURATIK - Ukážka faktúry s obrázkami
  Urobte Vaše doklady pestrejšie a použite v nich aj logo Vašej firmy a obrázky položiek. Vytlačte aj pečiatku s podpisom a ušetrite si tak čas.
 • Hromadné funkcie
  Čas ušetríte aj pri hromadnej tlači dokladov či preceňovaní alebo preradení položiek sortimentu do inej sadzby DPH. FAKTURATIK Vám s tým pomôže.
 • Legislatívne zmeny
  Obávate sa, že vláda zmení sadzby DPH ? Alebo pridá ďalšiu ? FAKTURATIK myslí aj na to. Bez problémov eviduje všetky staré aj nové sadzby.
 • Exporty a importy
  FAKTURATIK údaje pred Vami neskrýva. Importy a exporty údajov z/do textového súboru CSV a export všetkých tlačových výstupov do PDF Vám iste pomôžu.
 • Tlačové zostavy na mieru
  Chceli by ste mať na faktúre väčšie písmo ? Alebo písmo inej farby ? Alebo si ju celú predstavujete inak ? FAKTURATIK obsahuje zabudovaný editor, v ktorom je možné upraviť ľubovoľnú tlačovú zostavu.
 • Viacužívateľský prístup
  FAKTURATIK môže používať aj viac užívateľov súčasne. Pre každý doklad je známy dátum a čas vytvorenia a poslednej editácie, ako aj meno užívateľa, ktorý túto zmenu vykonal. Každý užívateľ sa môže k programu prihlasovať pomocou svojho hesla a na dokladoch môže mať svoju vlastnú pečiatku.
 • Neobmedzené množstvo firiem
  Máte viac firiem ? Bez problémov. Všetky spracujete, nemusíte mať FAKTURATIK pre každú zvlášť.
 • Široké možnosti nastavenia
  Meny, sadzby DPH, štáty a obce, špecifikácie, texty pre doklady, obrázky, firmy, slovník, nastavenie východiskovej sadzby DPH, účtu pre úhrady, počtu dní splatnosti, voliteľná kontrola záporných zostatkov sortimentu, denného automatického zálohovania údajov, či zisťovania nových verzií programu … A ako bonus – nastavenie vzhľadu programu. Na výber je 30 možností.


Ešte váhate ? Nemusíte !

FAKTURATIK si môžete stiahnuť a začať používať hneď teraz.
Zadarmo a bez akejkoľvek registrácie v ňom môžete vytvárať doklady pre 5 obchodných partnerov ! A keď budete potrebovať viac, stačí si jednorazovo zakúpiť licenciu a môžete pokračovať vo Vašej práci !

  


Program FAKTURATIK

  

Novinky


6.4.2018
Nová verzia 1.36

Referencie"Váš program FAKTURATIK používam už dlhé roky a slúži mi spoľahlivo doteraz. Začal som s ním pracovať ešte ako s Faktúry Plus asi v roku 2009 keď som bol živnostník a používam ho aj teraz v s.r.o.. Program je jednoduchý a prehľadný s množstvom doplnkových funkcií a plne postačuje aj pre našu malú spoločnosť. Vďaka a držím palce pri jeho ďalšom vývoji."
Vladimír Hutyra, INSTALELEKTRO s.r.o.
www.instalelektro.drapo.sk


"Poďakovanie - vytvorili ste veľmi kvalitný produkt, ktorý mi doteraz veľmi vyhovoval a vyhovuje."
Juraj Tkáčik
www.klimy.sk


"S Vašim programom Fakturatik som nadmieru spokojný, pracujem s ním už dosť dlho a pracuje sa mi s ním veľmi dobre. Jednoduché, prehľadné a rýchle riešenia v mojom fakturovaní. Ďakujem aj za Váš prístup k zákazníkom, to platí aj pre Váš kolektív."
Gabriel Halgoš, PCP Invest, s.r.o., Sereď


Program Fakturatik (predtým Faktúry plus) používame už niekoľko rokov a sme s ním veľmi spokojní. Keďže má naša firma externého účtovníka, postačuje nám softvér na vystavovanie faktúr, a to je práve to, na čo je Fakturatik určený. Ceníme si jeho rýchlosť, funkcie, intuitívne užívateľské rozhranie, cenovú dostupnosť a pravidelný upgrade. Jednoznačne odporúčam.
Ing. Ľuboš Vatraľ, EQUILIBRIA, s.r.o.
www.equilibria.sk