Softwarové riešenia pre široké spektrum zákazníkov.
  • PROGRAM - OPTIMIK®

    Optimik® je určený pre zákazníkov, ktorí potrebujú nastrihať alebo rozrezať drevotrieskové dosky, eurohranoly, oceľové plechy, hliníkové profily, polykarbonátové dosky, tabule skla alebo iné plošné a dĺžkové materiály.
  • OPTIMIK®

    Ak potrebujete rozrezať alebo nastrihať drevotrieskové dosky, eurohranoly, oceľové plechy alebo profily, polykarbonátové dosky, tabule skla alebo iné plošné a dĺžkové materiály a radi by ste pritom ušetrili veľa času a peňazí, použite program OPTIMIK®.
shadow1

OPTIMIK® - verzie

Optimik® je k dispozícii v štyroch verziách : FREE, Hobby, Workman a Professional.

FREE verzia je funkčne obmedzená, ale môžete ju používať ľubovoľne dlhý čas a bezplatne.

Verzia Hobby je určená pre domácich majstrov, umožňuje evidovať max. 50 skladových položiek a v jednom nárezovom pláne umiestniť max. 100 kusov dielcov.

Verzia Workman je určená pre drobných živnostníkov, umožňuje evidovať max. 500 skladových položiek a v jednom nárezovom pláne umiestniť max. 500 kusov dielcov.

Verziu Professional využijú firmy a všetci ostatní, ktorí potrebujú vypočítať nárezové plány bez obmedzenia a tieto plány aj exportovať do textového súboru pre ďalšie spracovanie.

Ku všetkým verziám je možné dokúpiť aj doplnkové moduly, ktoré voliteľne rozšíria program o ďalšie funkcie.

Verzia FREE Hobby Workman Professional
Maximálny počet dielcov v jednom nárezovom pláne 30 100 500   
Maximálny počet skladových položiek 15 50 500   
Maximálny počet obchodných partnerov 5         
Export nárezového plánu do textového súboru            
Cena za licenciu ZADARMO 99 € 299 € 499 €

Program OPTIMIK®

  

Novinky


6.4.2018
Nová verzia 3.51

ReferenciePoužívam Váš program Optimik od roku 2006. Pre mňa je jeho hlavnou výhodou prehľadnosť a parametrické vytváranie výrobkov a tým rýchle a spoľahlivé vytváranie atypov a zostáv.
Ľudovít Raffaelis, RAFFAELIS IDE, s.r.o., Košice
www.raffaelis.sk


Program Optimik je v současné době dle mého názoru nejlepší a nejkomplexnější program pro tvorbu nářezových plánů doplněný o evidenci zakázek a výrobků. Měl jsem možnost za svou praxi vyzkoušet mnoho programů tohoto typu, ale žádný ani zdaleka nedosahuje kvalit programu Optimik. Svojí propracovaností a komplexností nemá na trhu konkurenci. Přitom všem je Optimik skvěle přehledný, variabilní a navíc velmi jednoduchý na ovládání. Za sebe mohu jen vřele doporučit každému potenciálnímu uživateli.
Michal Maršík, Truma interiér s.r.o., Humpolec
www.trumainterier.cz


Optimik od verzie 3.31 poskytuje všetko, čo k výrobe nábytku potrebujeme. Ak by som mal pochváliť všetky výhody programu, bol by to článok na niekoľko strán. V krátkosti však môžem vyzdvihnúť najmä skutočné zameranie programu na stolársku prácu. Program ponúka všetko pre kvalitnú prípravu zákazky, cenovej ponuky a podkladov pre výrobu, čo v konečnom dôsledku šetrí čas, minimalizuje omyly a zvyšuje kredit stolára v konkurenčnom prostredí. Výsledok práce s programom závisí od parametrov, ktoré si v programe užívateľ nadefinuje, ale dnes si tvorbu zákazky bez programu ani neviem predstaviť. Ďakujem za skvelý program a teším sa na aktualizácie, kde budú zapracované pripomienky z praxe.
Ing. Vladimír Zivák, Žilina


S programom OPTIMIK pracujeme prakticky od jeho vzniku - bol totiž vytvorený na našu objednávku. Už vo svojej prvej verzii vďaka voľbe špecifického algoritmu program vykazoval veľmi dobré výsledky a boli sme s ním nadmieru spokojní. Vďaka jednoduchej obsluhe, rýchlym výpočtom a veľmi priaznivým hodnotám využiteľnosti materiálu sa v praxi veľmi rýchlo preukázala opodstatnenosť jeho používania. Od tej doby program prešiel viacerými zmenami a v súčasnej podobe ponúka možnosti ďaleko presahujúce naše pôvodné zadanie. Tieto nové funkcie programu sme si však veľmi rýchlo osvojili a program v jeho celom rozsahu využívame k našej plnej spokojnosti. Jednoznačne ho odporúčame.
Ing. Jaroslav Januška, HAJANA s.r.o.
www.hajana.sk

Hodnotenia